Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Pierwszy epizod Gry o Tron od Telltale Games zadebiutuje w przyszłym tygodniu

Na Steamie, PS4, X360, Xbox One i platformach z systemem iOS.

Pierwszy odcinek epizodycznej produkcji Gra o Tron, zatytułowany Iron from Ice, zadebiutuje w przyszłym tygodniu - poinformowali przedstawiciele studia Telltale.

We wtorek, 2 grudnia, gra trafi na Steam. Dzień później - 3 grudnia - produkt ukaże się w cyfrowej dystrybucji na konsolach PlayStation 4, Xbox 360 i Xbox One. Wersja dla platform z systemem iOS zostanie udostępniona 4 grudnia. Tytuł trafi też na PS3, ale tydzień później - 9 grudnia. W przyszłości gra zadebiutuje także na urządzeniach z Androidem.

W nowej produkcji Telltale Games wcielimy się w sześciu członków rodziny Forresterów - klanu, który do końca pozostał wierny rodowi Starków. Bohaterowie staną przed dylematami związanymi z naciskami ze strony Lannisterów oficjalnie sprawujących władzę w Westeros.

W grze usłyszymy głosy aktorów z serialu HBO. Telltale potwierdziło obecność Petera Dinklage'a (Tyrion Lannister), Leny Heady (Cersei Lannister), Natalie Dormer (Margaery Tyrell) i Iwana Rheona (Ramsay Snow). W przyszłości do obsady mają dołączyć kolejne nazwiska.

Deweloperzy z Telltale pracują też obecnie nad przygodową grą Tales from the Borderlands, której akcja osadzona jest w uniwersum stworzonym przez studio Gearbox Software.

Cover image for YouTube videoGame of Thrones: A Telltale Games Series - Teaser Trailer

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

W tym artykule

Game of Thrones (Telltale)

Android, iOS, PS4, Xbox One, PS3, Xbox 360, PC, Mac

Powiązane tematy
O autorze
Komentarze