Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Pierwsza duża aktualizacja Outriders osłabi Manipulanta

Dostanie się też Technomancie.

Manipulant (Trickster w angielskiej wersji językowej) zostanie osłabiony w pierwszej większej aktualizacji Outriders. Patch pojawi się najpewniej w przyszłym tygodniu.

Twórcy zwiększą między innymi czas ładowania zdolności Skręcone pociski - z 16 do 25 sekund. Trzy zdolności z drzewka talentów (Zakłócające strzały, Dziecię mocy i Outrider oprawca) doczekają się też redukcji mocy o 15 procent. Kombinacja efektów tych umiejętności jest zdaniem twórców zbyt silna.

„Rozumiemy, że taka moc może przynieść dużo satysfakcji, ale teraz przerosła ona nasze najśmielsze oczekiwania i musimy ją nieco obniżyć” - zaznaczyli deweloperzy we wpisie na Steamie.

Lekkiego osłabienia doczekają się też Technomanta i Piromanta. W ich przypadku nerf dotyczy jednak tylko jednej umiejętności. Dewastator pozostanie niezmieniony. Zmniejszone zostaną także obrażenia krytyczne taktycznych karabinów szturmowych oraz wyborowych.

Patch poprawi też błędy związane z trybem kooperacji i rozgrywki międzyplatformowej. Twórcy chcą też wyeliminować szereg błędów technicznych w wersji PC. Gracze mogą też liczyć na prezent w ramach zadośćuczynienia za problemy z serwerami.

Jeśli sami gracie już w nową strzelankę od People Can Fly, polecamy zapoznać się z naszym poradnikiem do Outriders, w którym znajdziecie odpowiedzi na wszystkie najważniejsze pytania związane z grą.

O autorze

Komentarze