Skip to main content

Petycja o drugie DLC do Cyberpunk 2077 zbiera coraz więcej podpisów

„Gra zasługuje na więcej”.

Fani Cyberpunka 2077 podpisują petycję w sprawie stworzenia drugiego dodatku fabularnego do gry. Akcją interesuje się coraz więcej graczy.

Cyberpunk bije kolejne rekordy popularności, fani produkcji są jednak zawiedzeni, że zapowiedziany niedawno dodatek Widmo Wolności ma być jedynym dużym rozszerzeniem fabularnym do gry.

Właśnie dlatego stworzono petycję, która ma przekonać twórców do zmiany planów i dalszego rozbudowywania uniwersum. Zebrała już ponad dziesięć tysięcy podpisów, a aktywność graczy pozwala wierzyć, że przebicie kolejnego progu pozostaje tylko kwestią czasu.

Społeczność Cyberpunk 2077 zasługuje na drugie rozszerzenie. To było nam pierwotnie obiecane. Społeczność Cyberpunk 2077 to rodzina, która przeżywa ciężkie czasy i ostatecznie zbiera się, by świętować to, czym stał się Cyberpunk 2077. Ale ta społeczność chce cieszyć się Night City w dłuższej perspektywie” – czytamy w opisie akcji.

CD Projekt Red nie zareagowało jeszcze na prośby graczy. Studio pracuje aktualnie nad zapowiedzianym już dodatkiem oraz kolejnymi aktualizacjami usprawniającymi Cyberpunka 2077.

Zobacz także