Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Outriders od twórców Painkillera zmierza na PS5 i Xbox Series X - ujawnia nowy zwiastun

Oraz PC i konsole obecnej generacji.

Square Enix opublikowało zwiastun Outriders - nastawionej kooperację gry od polskiego studia People Can Fly, które znane jest między innymi z serii Painkiller. Materiał ujawnia, że projekt zmierza na konsole następnej generacji.

Strzelanka pojawi się na PS5 i Xbox Series X, a także na PC, PS4 i Xbox One. Produkcja zadebiutuje w okresie świątecznym 2020 roku, więc niewykluczone, że jest jednym z tytułów startowych nowych platform, które ukażą się w podobnym okresie.

Trailer prezentuje „mieszankę rozgrywki, animacji i przerywników filmowych wygenerowanych na siniku gry”, choć twórcy podkreślają, że nie przedstawia ostatecznej jakości pozycji. Wideo nie ujawnia jednak zbyt wielu szczegółów na temat mechanizmów zabawy.

Gracze wcielą się w ludzi, którzy wyemigrowali z „konającej Ziemi”. Uciekinierzy trafili na Enoch - tajemniczy świat zmienił przybyszów, odbierając stopniowo człowieczeństwo i nadając nadnaturalne zdolności.

Nie zabraknie mocy specjalnych

Gra to kooperacyjna strzelanka z elementami RPG dla maksymalnie trzech użytkowników. Wcielimy się w wykreowanego na początku zabawy tytułowego Outridera, w skórze którego wyruszymy w podróż przez niebezpieczną planetę.

Autorzy obiecują rozbudowaną fabułę i zróżnicowany świat, składający się zarówno ze slumsow, jak i lasów, gór i pustyń. Celem bohaterów będzie odnalezienie tajemniczego sygnału, którego znaczenie nie jest na razie jasne.

Zmierzymy się ze zróżnicowanymi przeciwnikami

Square Enix obiecuje, że więcej szczegółów na temat Outriders ujawni w najbliższy czwartek, 13 lutego. Tego dnia o godzinie 21:00 czasu polskiego odbędzie się internetowa prezentacja, podczas której wydawca i People Can Fly przedstawią nowe detale o projekcie.

Warto zaznaczyć, że Eurogamer.pl był na przedpremierowym pokazie gry. Wkrótce opublikujemy wrażenia.

Następnie: Nowe gry na PS4 w PS Store - Dreams i inne

O autorze

Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Komentarze

More News

Najnowsze artykuły