Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Outlast 2 - Rozdział 4: Księga Sędziów - Listy

Lokalizacja wszystkich listów z czwartego rozdziału.

Na poniższej stronie przedstawiamy miejsca, w których znajdziesz listy z czwartego rozdziału, Księgi Sędziów, w grze Outlast 2. Jest to rodzaj znajdźki, którą wystarczy podnieść i przeczytać, aby list został ci zaliczony jako odkryty. W tej części zadania odnajdziesz trzy listy, zaś nagrania, czyli drugi rodzaj sekretów, opisaliśmy na innej stronie naszego poradnika. Stosowny link znajdziesz przed ostatnim obrazkiem.


Listy - rozdział 4

1) Ewangelia Knotha rozdział 13 - Znajduje się w otwartym domu, który zostanie zamknięty przez wroga po twoim wejściu. Po otworzeniu pierwszych drzwi skręć natychmiastowo w prawo i trzymaj się tej drogi, aby odnaleźć list.


2) Ewangelia Knotha rozdział 12- Znajduje się w budynku za sadzawką pełną krwi, w której obudzisz się po koszmarze w szkole. Wejdź do budynku i cały czas trzymaj się prawej strony, aby odnaleźć list.


Spis treści: Outlast 2 - poradnik i opis przejścia

Zobacz też: Outlast 2 - Rozdział 4: Księga Sędziów - Nagrania


3) Ewangelia Knotha rozdział 7 - Odnajdziesz w budynku od razu po koszmarze w bibliotece. Aby tam dotrzeć wykonaj interakcje ze stolikiem, zejdź schodami w dół, przeciśnij się między półkami i skręć w lewo.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

W tym artykule

Outlast 2

PS4, Xbox One, PC, Nintendo Switch

Powiązane tematy
O autorze
Komentarze