Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Ostatni rozkaz Imperatora w materiale ze Star Wars Battlefront 2

Scena z kampanii fabularnej.

Twórcy Star Wars Battlefront 2 opublikowali nowy zwiastun gry - prezentujący film przerywnikowy z kampanii fabularnej. Można więc uznać, że zawiera lekkie spoilery.

W materiale widzimy admirała armii imperialnej oraz jego córkę - Iden Versio. Po wysłuchaniu ostatniego rozkazu Imperatora - który ginie na początku kampanii - przywódczyni elitarnego oddziału Inferno rusza na kolejną misję.

Akcja kampanii rozgrywa się na przestrzeni kilkudziesięciu lat, a rozpoczyna się po wydarzeniach z filmu „Powrót Jedi”. W niektórych misjach przejmiemy kontrolę nad innymi postaciami, takimi jak Luke Skywalker czy Kylo Ren. Osią historii będzie jednak opowieść od Versio i jej towarzyszach.

Odwiedzimy różne planety, a zadania będą zróżnicowane. Nie zabraknie korzystania z pojazdów. Fabuła będzie związana z chęcią zemsty na Rebeliantach za zniszczenie Gwiazdy Śmierci i zabicie Imperatora.

Nad kampanią nie pracują deweloperzy z DICE, lecz studio EA Motive. Przed premierą gry wydana zostanie książka „Inferno Squad”, w której przedstawiona zostanie historia oddziału głównej bohaterki.

Battlefront 2 debiutuje już 17 listopada.

Komentarze