Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Watch Dogs 2, Steep, Ezio Collection - wysyp trailerów Ubisoftu

Złap je wszystkie.

Ubisoft nie próżnował wczoraj wieczorem, w krótkich odstępach czasu publikując aż trzy zwiastuny dla swoich produkcji: Watch Dogs 2, Steep oraz Assasssin's Creed: The Ezio Collection.

Najciekawszy jest chyba ten ostatni, ponieważ prezentuje zakres zmian w oprawie graficznej, jakie wprowadzono w odświeżonej wersji trylogii tytułowego bohatera.

Oglądamy zestawienie odsłon PlayStation 3 oraz PS4. Poza ładniejszymi efektami czy teksturami w wyższej rozdzielczości w oczy rzuca się przede wszystkim zmodyfikowana paleta barw.

Zestaw zawiera Assassin's Creed 2, Brotherhood oraz Revelations (wraz z DLC). Zadebiutuje na polskim rynku 17 listopada bieżącego roku, na PS4 i Xbox One.

Następne w kolejce jest Watch Dogs 2. Choć do debiutu produkcji został jeszcze tydzień, to Ubisoft już teraz zdecydował się pokazać trailer premierowy. Po raz kolejny poznajemy bazowe informacje na temat fabuły, oglądamy wirtualne San Francisco i spotykamy głównego bohatera, Marcusa.

Watch Dogs 2 ukaże się 15 listopada na PS4 i Xbox One. Wersję PC opóźniono do 29 listopada.

Zobacz: Watch Dogs 2 - Poradnik, Solucja - kompletny przewodnik po grze

Na koniec jest jeszcze Steep, przypominające o zbliżającej się zimie. Widzimy sporo dostępnych atrakcji: narty, snowboard czy szybowanie ponad szczytami w specjalnym stroju. Jest też spojrzenie na stroje dla postaci, w tym na jednorożca i żyrafę.

Steep debiutuje 2 grudnia na PC, PS4 i Xbox One. Wcześniej odbędą się dwie fazy testów beta - pierwsza startuje już dzisiaj.

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami.

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze