Skip to main content
Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Nowy rekord „pacyfisty” w GTA 5 - wystarczy zabić 96 osób

Streamer zakończył trzyletni projekt.

Streamer Matthew „DarkViperAU” Judge zakończył trwający trzy lata projekt, w ramach którego starał się ukończyć GTA 5 jako pacyfista, a więc bez zabijania postaci niezależnych.

Takie założenie szybko uznał za niewykonalne, więc celem stało się zamordowanie możliwie jak najmniejszej liczby osób. W kwietniu 2021 roku inny gracz osiągnął poziom 726 zabitych, lecz teraz pułap ten udało się znacznie obniżyć.

„DarkViperAU” nazwał wtedy autora tego podejścia „idiotą” i pracował dalej nad własnym eksperymentem. Streamer z pewnością zna tytuł na wylot, ponieważ na co dzień zajmuje się choćby przechodzeniem gry na czas - także w kategorii „100%”, a więc z licznymi aktywnościami pobocznymi.

Teraz Australijczyk zakończył projekt - bez używania jakichkolwiek modów czy kodów przeszedł podstawową kampanię z 96 postaciami na liczniku zgonów. Śmierci było oczywiście dużo więcej, ponieważ taktyka polegała najczęściej na tym, by schować się, unikać obrażeń i czekać, aż cele misji zginą w inny sposób, choćby poprzez wpadnięcie do wody.

Read this next