Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Nowy mod Skyrima pozwala odwiedzić miasto z Oblivion

Wizyta w Brumie.

Posiadacze The Elder Scrolls V: Skyrim na PC mogą już pobierać moda Beyond Skyrim: Bruma, który pozwala odwiedzić tytułowe miasto w regionie Cyrodiil. Krainę tą zwiedzaliśmy w TES IV: Oblivion.

Modyfikacja to nie tylko lokacja i postacie w miasteczku. To także fabularna przygoda z nowymi dialogami, wydarzeniami, wątkami i zadaniami do wykonania.

Główny wątek pozwoli zapoznać się z historią Brumy po wydarzeniach z Obliviona. Poza tym, mod wprowadza także zupełnie nowe rodzaje broni i zbroi, dodatkowe dungeony, przeciwników, a nawet oryginalną ścieżkę dźwiękową.

Mapa lokacji w tym nieoficjalnym rozszerzeniu ma oferować w sumie więcej zawartości niż DLC Dragonborn.

Mod jest dostępny w serwisie Skyrim Nexus. Do uruchamiania niezbędne jest posiadanie zainstalowanego patcha SKSE lub SSME, a także wszystkich oficjalnych DLC lub edycji Legendary.

Twórcy z grupy Beyond Skyrim pracują obecnie nad kolejnymi modami, które wprowadzą do Skyrim nie tylko inne obszary z Cyrodiil, ale także lokacje z innych prowincji Tamriel.

O autorze

Awatar Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Komentarze