Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Nowe screeny i informacje z trzeciego DLC do Skyrim

Premiera Dragonborn 4 grudnia na X360.

Bethesda opublikowała nowe screeny pochodzące z dodatku do The Elder Scrolls V: Skyrim - Dragonborn. Wydawca zdradził też, co zobaczymy w najnowszym DLC.

Opuścimy prowincję Skyrim i trafimy na wyspę Solstheim, znaną już z The Elder Scrolls III: Bloodmoon. Tereny zamieszkują dwie rasy: Dunmerscy osadnicy, żyjący w mieście Raven Rock, oraz tubylcy - Nordowie - określający się jako Skaal.

Na graczy czeka potyczka z pierwszym Dovahkiinem, którego pokonanie zapewni nam nowe moce. Potęgę naszego bohatera zwiększymy także wędrując po krainie Daedr, gdzie znajdziemy książki z dawno zaginioną wiedzą.

W Dragonborn znajdziemy nowe uzbrojenie i zbroje, niewidziane wcześniej podziemia do zwiedzenia, możliwość oswojenia smoka i nowych przeciwników do pokonania.

Premiera dodatku 4 grudnia tego roku na Xboksa 360. Rozszerzenie wyceniono na 1600 Microsoft Points, czyli ok. 65 zł. Daty wydania na PC i PS3 nie zostały jeszcze ustalone.

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze