Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Nowa broń w CoD Warzone i Modern Warfare sieje postrach wśród graczy

Strzelanie przez ściany.

Niedawno w Call of Duty Warzone i Modern Warfare rozpoczął się kolejny sezon rozgrywek. Jedną z wprowadzonych nowości jest radziecki karabinek AS Wał, który jednak nie działa poprawnie i daje dużą przewagę, psując balans rozgrywki.

Po połączeniu z magazynkiem naboi typu SPP broń okazuje się nadzwyczaj potężna. Wspomniane rozszerzenie pozwala skorzystać z amunicji przeciwpancernej, która służy do przebijania celów - także ścian.

Crossmap VAL Shot- LMFAO from r/modernwarfare

Warzone i Modern Warfare umożliwiają eliminowanie celów przez różnego rodzaju struktury. AS Wał w zestawie z wymienionym dodatkiem potrafi - najprawdopodobniej w wyniku błędu - penetrować kilka ścian, docierając do ofiary.

The penetation of the new AS VAL might need some tweaking. In game examples. from r/CODWarzone

Jak udowadnia nagranie opublikowane przez youtubera o pseudonimie TheXclusiveAce, karabinek z magazynkiem SPP potrafi przebijać się przez obiekty przy niewielkiej utracie zdrowia postaci gracza. Problemem jest też używanie broni wraz z granatami, wskazującymi położenie wrogów.

Dużą moc AS Wał prezentują także filmy publikowane w internecie. Jeden z użytkowników na początku meczu ostrzelał wszystkie pobliskie budynki, by pozbyć się pojawiających się w nich przeciwników.

Potęga nowej broni jest zapewne efektem błędu. Niewykluczone, że Infinity Ward wkrótce wprowadzi stosowne poprawki, obniżając skuteczność radzieckiego karabinku.

O autorze

Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.

Komentarze