Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Ninja Gaiden 3: Razor's Edge ukaże się także na Xboksa 360 i PlayStation 3

AKTUALIZACJA: Data wydania w Europie - 5 kwietnia.

Aktualizacja: Wydawca, Tecmo Koei poinformował poprzez oficjalny profil w Facebooku, że Ninja Gaiden 3: Razor's Edge w wersji na Xboksa 360 i PlayStation 3 ukaże się w Europie 5 kwietnia. Gra będzie dostępna zarówno w sklepach, jak i w cyfrowej dystrybucji.

Oryginalna wiadomość: Ninja Gaiden 3: Razor's Edge, dostępne dotychczas tylko na Wii U, ukaże się na Xboksa 360 i PlayStation 3. Twórcy zapowiadają, że konwersja zostanie wzbogacona o dodatkową zawartość.

Nowością będzie tryb Ninja Trials, który ma się składać z 25 krótkich misji oraz kilku strojów dla bohaterów. Na płycie znajdziemy także trzy inne grywalne postacie, pierwotnie występujące w bijatyce Dead or Alive: Ayane, Momiji i Kasumi, które na Wii U były darmowymi dodatkami do pobrania.

Data premiery w Europie nie jest znana. W Japonii nastąpi już 4 kwietnia.

Ninja Gaiden 3: Razor's Edge jest rozszerzoną i poprawioną wersją podstawowego Ninja Gaiden 3 (X360, PS3). Zrobiono konwersję na Wii U, aby teraz z powrotem przywrócić grę na X360 i PS3, tylko znów coś dodając. Studio Team Ninja chyba lubi wypuszczać produkcje na raty.

Niezależnie od platformy, trzecia część serii nie została oceniona zbyt wysoko. Średnia ocen to ok. 55% (X360, PS3). Rozszerzona wersja na Wii U poradziła sobie trochę lepiej uzyskując ok. 69%.

Ninja Gaiden to slasher - zadaniem gracza jest walka z demonami, potworami i ludźmi, zazwyczaj za pomocą miecza. Akcję obserwujemy z perspektywy trzeciej osoby.

Ninja Gaiden 3: Razor's Edge - Zwiastun

Komentarze