Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Niemowlak-kosmita z Destiny 2 to najnowszy hit internetu

Pluszaki wkrótce w sprzedaży.

Zwiastun najnowszego sezonu zmagań w Destiny 2 miał jednego bohatera. Mowa jednak nie o ciekawych zmianach czy przedmiotach legendarnych, lecz o małym kosmicie z rasy Fallen.

The Fallen to jedna z ras przeciwników, którą dziesiątkami eliminujemy w raidach i w otwartym świecie sieciowej strzelanki. Nadchodzący sezon - Season of the Splicer - wprowadzi jednak do gry sporą nowość: frakcję przyjazną postaciom gracza.

Kluczowe ujęcie w 0:35

Jedno z ujęć w trailerze przedstawia kosmitę przenoszącego kilku małych Fallenów. Internet błyskawicznie oszalał na ich punkcie, co przełożyło się między innymi na liczne ilustracje.

„Przepraszam, Zavala, ale rezygnuję z roli Guardiana, żeby opiekować się dziećmi Fallen. Do wiedzenia” - zapewnia jeden z fanów.

Szybko uknuto nawet nieoficjalne imię: Smallen. Gracze zaczęli także apelować, by przypadkiem w grze nie dało się skrzywdzić małych kosmitów - inni zamierzają chronić je za wszelką cenę.

Odpowiedzialne za prace studio Bungie także nie próżnowało i - jak się wydaje - tylko przez krótki czas było zaskoczone eksplozją popularności kosmicznych dzieciaków.

Już trzy dni po publikacji zwiastuna ogłoszono bowiem, że jeszcze w tym roku do sprzedaży trafią 10-calowe, pluszowe repliki Smallen, przygotowane we współpracy z Numskull Designs.

Jeśli o samym Season of the Splicer mowa, aktualizacja debiutuje dzisiaj, 11 maja. Wprowadza między innymi sezonowe zadania fabularne, wyjątkowo skomplikowany system modyfikowania wyglądu przedmiotów, czy też kolejną przepustkę sezonową, ze 100 poziomami do odblokowania.

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze