Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Nie karmić po północy. Gizmo z „Gremlinów” zmierza do MultiVersus

Oraz Stripe.

Lista wojowników w darmowej bijatyce MultiVersus powiększy się w przyszłym tygodniu o sympatycznego Gizmo, znanego z filmów z Gremlinami.

W oficjalnym wpisie na Twitterze wspomniano o wtorku, 6 września. Imię stworka jeszcze nie padło, lecz opublikowany teaser nie zostawia zbyt wiele miejsca na interpretacje. W materiale wideo jest też charakterystyczny śmiech, więc można spodziewać się dodania także złego Stripe’a, którego zapowiadano już wcześniej.

Wieści potwierdził następnie serwis Player First Games: Gizmo i Stripe będą osobnymi postaciami i nie zadebiutują jednocześnie, lecz w odstępie czasu. Pierwszy, właśnie we wtorek, będzie ten dobry Gremlin.

W planach na przyszłość są jeszcze między innymi Black Adam z uniwersum DC, a także Morty z serialu „Rick i Morty”, nadchodzący 23 sierpnia. Lista postaci z przeróżnych wycieków jest zresztą bardzo długa: Joker, Fred Flintstone, Johnny Bravo, Godzilla, Neo, Sub Zero i Daenerys Targaryen to tylko niektóre z imion.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

W tym artykule

MultiVersus

PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S, PC

Powiązane tematy
O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze