Skip to main content

Największy hit tego lata. Już 20 mln osób zagrało w MultiVersus

Testy trwają dopiero miesiąc.

Warner Bros. ogłosiło, że w darmową bijatykę MultiVersus z popularnymi postaciami zagrało już ponad 20 milionów osób. Osiągnięcie jest o tyle imponujące, że mowa o okresie otwartych testów, rozpoczętych dopiero 26 lipca.

Niedawno - 15 sierpnia - rozpoczął się pierwszy sezon zmagań, co bez wątpienia przyciągnęło kolejne rzesze graczy. W planach na przyszłość są oczywiście kolejne postacie. Pierwszy w kolejce jest Rick z „Rick i Morty”, wkraczający do walki już dzisiaj.

„Mieliśmy fantastyczną pierwszą połowę roku, napędzaną wynikami LEGO Star Wars: The Skywalker Saga. Z podekscytowaniem obserwujemy równie świetny start drugiej połowy, dzięki MultiVersus” - komentuje David Haddad, szef Warner Bros. Interactive Entertainment, w rozmowie z VentureBeat.

„MultiVersus to dla nas kluczowy krok w kategorii darmowych gier wysokiej jakości, gdzie - jak wierzymy – możemy osiągnąć coś znaczącego” - dodał. Tytuł stawia na potyczki „2 na 2”, a popularność zawdzięcza zapewne podobieństwu do serii Smash Bros. od Nintendo.

Zobacz także