Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Najciekawsze gry targów E3 2018 - ruszyły preordery

The Last of Us 2, Assassin's Creed, RDR2 i inne.

W sklepie RTV Euro AGD można już składać zamówienia przedpremierowe na szereg wyczekiwanych gier zaprezentowanych podczas tegorocznych targów E3.

Wśród nich znalazło się wiele głośnych tytułów. Wśród nich znajdują się głównie te, o których istnieniu już wiedzieliśmy, ale dopiero przy okazji E3 2018 poznaliśmy na ich temat więcej ciekawych informacji.

Assassin's Creed Odyssey

Wycieczkę do antycznej Grecji zafunduje nam już 5 października Assassin's Creed Odyssey. Gra kontynuuje rozwiązania znane z Origins, dodając kilka ciekawych elementów. Gracze będą mieli tym razem większy wpływ na akcję - pojawią się opcje dialogowe do wyboru, a fabuła zaoferuje kilka zakończeń. Grę zamówimy w wersji zwykłej, złotej (zawierającej przepustkę sezonową) oraz edycji Medusa, wraz z figurką.

PS4:

Xbox One:


Red Dead Redemption 2

Red Dead Redemption 2 nie zaprezentowano oczywiście podczas targów, lecz warto wspomnieć o tym - najprawdopodobniej - hicie zmierzającym na PS4 i Xbox One, a debiutującym 26 października. Rockstar oddaje nam w ręce fabułę sprzed „jedynki” - spotkamy więc Johna Marstona. Sami natomiast pokierujemy losem Arthura Morgana - prawej ręki przywódcy gangu, który ukrywa się przed stróżami prawa po nieudanym napadzie.

Grę zakupimy w trzech wersjach: podstawowej, specjalnej (z bonusami do trybu fabuły) i definitywnej (z bonusami do trybu fabuły i online). Zamawiając dwie ostatnie, otrzymamy też fizyczną mapę świata gry.

PS4:

Xbox One:


FIFA 19

Tegoroczna odsłona piłkarskiej serii powinna zadowolić fanów Ligi Mistrzów. Po utracie licencji przez Konami, rozgrywki będą dostępne w grze Electronic Arts. Nowa FIFA to również pomniejsze zmiany: możemy podjąć się próby ryzykownego strzału, który - jeżeli wykonany poprawnie - bardzo się opłaci. Mamy też więcej możliwości ustalania taktyki przed meczem i zmiany jej w trakcie rozgrywki. Kontynuujemy również przygodę Alexa Huntera w trybie dla jednego gracza. Gra debiutuje 28 września.

Grę na konsole zamówimy w edycji zwykłej i Mistrzowskiej. Druga wersja to dostęp do szeregu prezentów cyfrowych, jak do 20 dużych paczek Premium i wyjątkowe stroje w trybie FUT. Zagramy również 3 dni wcześniej.

PC:

PS4:

Xbox One:


Shadow of the Tomb Raider

W ofercie nie mogło zabraknąć gwiazdy archeologii i mistrzyni pakowania się w kłopoty, czyli Lary Croft. Najnowsza odsłona - debiutujący 14 września Shadow of the Tomb Raider - to zwieńczenie trylogii opowiadającej historię młodej poszukiwaczki przygód. Znów będziemy zwiedzać obszerne grobowce, walczyć i skradać się. Położono nacisk szczególnie na ostatni element - bohaterka eliminuje wrogów w dżungli niczym Predator. Grę zamówimy w wersji standardowej oraz edycji Croft, wraz z przepustką sezonową i cyfrowymi dodatkami.

PS4:

Xbox One:


The Last of Us 2

W ofercie znajdziemy też The Last of Us 2, czyli sequel poruszającej i dorosłej opowieści z 2013 roku. Tym razem wcielimy się w Ellie - już dorosłą dziewczynę, ze znacznie wyraźniejszym bojowym nastawieniem. Podczas E3 przedstawiono krwawy fragment rozgrywki, ale nie zabrakło też miejsca na miłość.


Spider-Man

Gracze wiążą duże nadzieje z debiutującym 7 września Spider-Manem na PS4. Do tej pory ukazało się już kilka gier z pająkiem w roli głównej, ale żadna do końca nie spełniła oczekiwań. Produkcja twórców Sunset Overdrive ma dużą szansę to zmienić. Otrzymamy otwarte miasto, szereg zadań do zrobienia i walkę w stylu serii Batman: Arkham. Grę zakupimy również w wersji z artbookiem i cyfrowymi gadżetami.


Metro Exodus

Kolejna odsłona post-apokaliptycznego cyklu, stworzonego na podstawie powieści Dmitrya Glukhovskiego. Tym razem na graczy czeka świat oferujący więcej swobody oraz więcej wycieczek na powierzchnię. Skojarzenia z serią S.T.A.L.K.E.R jak najbardziej trafne. Opuszczenie moskiewskiego metra przez Artyoma i innych ocalałych wiąże się z niebezpieczeństwem, jakiego do tej pory nie doświadczyli. Premiera 22 lutego.

PC:

PS4:

Xbox One:


W ofercie są też pozostałe gry, jak The Crew 2, Battlefield V, Days Gone, Spyro Reignited Trilogy, Rage 2, Fallout 76 i inne.


Czasami w naszych materiałach umieszczamy linki do ofert sklepów internetowych. Jeśli klikniesz i ewentualnie dokonasz zakupu, możemy otrzymać niewielką prowizję od transakcji.

Tagi

O autorze

Awatar Redakcja

Redakcja

Eurogamer.pl

Bardzo lubimy pracę zespołową.

Komentarze