Skip to main content

Na święto The Last of Us dostaliśmy... dziesięć animowanych memów

Porcja gif(t)ów.

Dzień 26 września to święto The Last of Us Day, przeznaczone dla miłośników serii od Naughty Dog. Część fanów spodziewała się głośnych zapowiedzi, ale otrzymaliśmy nową porcję animowanych gifów.

Obrazki tego typu także stały się już swego rodzaju tradycją. Animatorzy studia zabierają się za popularne memy, ale z podmianą postaci na Joela czy Ellie. Naszym liderem w tym roku jest królik, nawiązujący do klasycznego „Dramatic Hamstera” z przeszłości internetu.

Jest też Robert Redford z 1972 roku, czyli uśmiechający się Jeremiah Johnson, wyrażający aprobatę dla naszych czynów. Wtem! To przecież Joel!

Trochę się już chyba starzejemy, bo większości scen nawet nie kojarzymy. Z całą pewnością znamy jednak słynne „Here's Johnny!” z „Lśnienia”.

Tegoroczny zestaw można znaleźć w serwisie Giphy. Tradycja samego The Last of Us Day sięga 2013 roku. Kiedyś inicjatywa nosiła nazwę „Outbreak Day”, lecz tytuł musiano zmienić w 2020 roku, z wiadomych względów. W tym roku otrzymaliśmy także trailer serialu na bazie serii.

Zobacz także