Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Monitory dla graczy taniej w RTV Euro AGD

Tylko do końca dnia.

Dobrej jakości monitor to jeden z najważniejszych elementów zestawu komputerowego. Wyświetlacz o niskich parametrach może wpłynąć negatywnie na komfort pracy i grania, dlatego warto wybrać urządzenie, które w pełni wykorzysta możliwości naszego komputera.

Teraz w sklepie RTV Euro AGD kupimy popularne modele ekranów w atrakcyjnych, niskich cenach.

Promocja trwa do 15.04 do godz. 23:45. Jeśli do naliczenia rabatu wymagany jest kod promocyjny, to podajemy go obok ceny.

Do komfortowej gry w najnowsze i najbardziej popularne produkcje potrzebujemy monitora o rozdzielczości co najmniej 1080p. Z kolei im wyższa częstotliwość matrycy, tym płynniejszą grę jest w stanie wyświetlić ekran. Ważny jest również czas reakcji matrycy - do rywalizacyjnych gier sieciowych zalecany jest sprzęt z czasem reakcji 1 ms lub niższym.

Posiadacze mocniejszych komputerów mogą pokusić się o wyświetlacz z lepszymi parametrami. W popularnych modelach znajdziemy rozdzielczość 2560x1440 oraz obsługę dodatkowych technologii, takich jak HDR, czy AMD FreeSync.

Na osobną wzmiankę zasługują ekrany ultrapanoramiczne. Bardzo szerokie wyświetlacze docenią zarówno gracze, dzięki możliwości uzyskania szerszego pola widzenia, jak i osoby korzystające z wielu aplikacji jednocześnie. Dzięki większej powierzchni roboczej możemy wygodniej rozłożyć okna aplikacji i lepiej zorganizować naszą pracę.

Wszystkie monitory objęte promocją można znaleźć pod tym linkiem.