Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Modyfikacja Doom 3 inspirowana Thiefem wydana jako samodzielna gra

The Dark Mod dostępne w wersji 2.0.

Twórcy modyfikacji The Dark Mod do Doom 3 opublikowali nową wersję swojej pracy, która dostępna teraz jest także jako samodzielna gra, bez konieczności instalacji strzelanki.

Projekt deweloperów-amatorów znacząco odbiega od produkcji id Software i koncentruje się na skradaniu, czerpiąc inspiracje z serii Thief. Aby wydać samodzielną wersję modyfikacji, twórcy od podstaw wykonali wszystkie dźwięki, tekstury, efekty cząsteczkowe i modele.

Wersja 2.0 to także zmiany w sztucznej inteligencji przeciwników, elementach rozgrywki, udźwiękowieniu i grafice. Deweloperzy zadbali o większą szczegółowość świata czy bardziej realistyczne zachowanie strażników, którzy są teraz w stanie zareagować na znalezione ciała czy dźwięki w oddali.

The Dark Mod ściągnąć można z oficjalnej strony (dzięki, DSOGaming), która najwyraźniej przeżywa oblężenie i mogą się pojawić problemy z połączeniem.

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze

More News

Najnowsze artykuły