Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Mass Effect: Edycja Legendarna pozwoli wyłączyć polski dubbing

Opcja pojawi się w kolejnej aktualizacji.

  • Nowa aktualizacja remastera trylogii Mass Effect doda opcję wyłączenia polskiego dubbingu
  • Pojawi się możliwość zabawy z angielskimi głosami i polskimi napisami
  • Patch ukaże się w ciągu najbliższych dni

Przedstawiciele EA poinformowali, że Mass Effect: Edycja Legendarna otrzyma wkrótce aktualizację, która pozwoli grać z angielskimi głosami i polskimi napisami.

Przypomnijmy: pierwsze dwie części z odświeżonej trylogii ukazały się w wersji z polskim dubbingiem, którego jednak nie można wyłączyć. Osoby, które chcą usłyszeć oryginalną obsadę głosową, muszą zadowolić się także angielskimi podpisami. Ograniczenie spotkało się z krytyką fanów.

Twórcy najwyraźniej wysłuchali miłośników cyklu. Na oficjalnym forum EA przedstawiciel firmy o pseudonimie Cekiel oznajmił bowiem, że w planach jest aktualizacja, która umożliwi zabawę z pierwotnymi głosami i polskimi napisami we wszystkich tytułach z kolekcji.

„Miło mi Was poinformować, że na początku czerwca planujemy wypuścić patch dla gry, który będzie zawierać różne aktualizacje, w tym możliwość wyboru przez graczy angielskiego lektora, niezależnie od kraju, z którego pochodzą” - napisał pracownik wydawcy.

Podobne ogłoszenie pojawiło się na anglojęzycznym forum EA, gdzie problem z brakiem wyboru dubbingu zgłaszają między innymi gracze z Rosji. Nie ujawniono jednak dokładnego terminu publikacji aktualizacji.

Mass Effect: Edycja Legendarna dostępna jest na PC, PS5, PS4, Xbox Series X/S i Xbox One.

O autorze
Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.

Komentarze