Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Mafia 1 - remake zaoferuje tryb z klasycznymi ustawieniami rozgrywki

Znanymi z oryginału.

Remake pierwszej odsłony serii Mafia zaoferuje szereg usprawnień w rozgrywce. Twórcy jednak potwierdzili, że w grze pojawi się także tryb klasyczny, w którym mechanizmy zabawy będą takie, jak w pierwowzorze.

Szef odpowiedzialnego za projekt studia Hangar 13 - Haden Blackman - w rozmowie z serwisem Sirus Gaming ujawnił, że nad modułem pracują między innymi deweloperzy, którzy przygotowywali pierwowzór.

Cover image for YouTube videoMafia: Definitive Edition - 4K Gameplay [PL]

- Tryb dostosowuje wszystkie ustawienia, by grało się jak w oryginalnej Mafii. Opcja jest więc świetnym rozwiązaniem dla największych fanów, którzy chcą doświadczyć produkcji z takim samym modelem jazdy i policją reagującą w identyczny sposób [jak w pierwotnej wersji - red] - tłumaczy.

Już wcześniej twórcy ujawnili, że remake pozwoli zmodyfikować stopień surowości stróżów prawa i system kierowania samochodami. Wypowiedź Blackmana sugeruje zaś, że funkcje zmienimy jednym przyciskiem.

Gra tworzona jest od podstaw

Mafia: Ostateczna Edycja trafi do sprzedaży 25 września na PC, PS4 i Xbox One.

Źródło: Sirus Gaming

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

W tym artykule

Mafia: Definitive Edition

PS4, Xbox One, PC

Powiązane tematy
O autorze
Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.

Komentarze