Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Łowienie ryb w Dredge stało się jeszcze bardziej relaksujące

Dzięki nowemu trybowi gry.

Dredge, czyli sympatyczne - choć tylko z pozoru - RPG o łowieniu ryb, doczekało się sporej aktualizacji, która dodała między innymi nowy tryb gry. To idealne rozwiązanie dla graczy, którzy nie chcą poznać bardziej mrocznej strony produkcji.

Nowy tryb Pasywny sprawi, że gracz wyruszający na połów nie będzie musiał obawiać się o ataki mrocznych stworzeń z głębin. Dredge jest bowiem nie tylko symulatorem łowienia ryb, ale także opowieścią z pewnymi elementami horroru. Teraz fanatycy wędkarstwa będą mogli w pełni poświęcić się swojej pasji, nie zważając na mroczne, podwodne sekrety.

Do gry trafił także wyczekiwany tryb fotograficzny, dzięki któremu będziemy mogli uchwycić co ciekawsze zjawiska napotkane na wodzie. Opcję odblokujemy jednak dopiero po wykonaniu zadania dla nowej postaci - Fotografki. Oprócz tego otrzymaliśmy również 10 nowych abberacji (potworów morskich) oraz 8 kolejnych typów „normalnych” zwierząt.

Na liście zmian znalazły się także usprawnienia pracy kamery, poprawki drobnych błędów oraz nowe opcje zmiany czułości lunety. Aktualizacja jest już dostępna do pobrania na wszystkich platformach, czyli PC, konsolach PlayStation i Xbox obu generacji oraz Switchu.

Dredge to debiutancka i jednocześnie niezwykle udana produkcja studia Black Salt Games. Tytuł trafił na rynek 30 marca 2023 roku i spotkał się z bardzo ciepłym przyjęciem. Nietypowa mieszanka sielankowego wędkarstwa i morskiego horroru przypadła do gustu graczy, co przełożyło się ostatecznie na wynik 80 punktów na 100 w serwisie Metacritic.

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami.

O autorze
Awatar Nikodem Idziak

Nikodem Idziak

News Writer

Kolekcjonuje wszystko, co bezużyteczne - od platynowych trofeów, po butelki po winie. Zakochany w RPG-ach, ambiencie i twórczości Boba Rossa.

Komentarze