Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Lord of the Rings Gollum - kondycja, czy można zwiększyć

Rozwijanie wytrzymałości Smeagola.

Podczas zabawy w grze Władca Pierścieni Gollum dużą rolę odgrywa kondycja, która pozwala między innymi utrzymywać się na belkach i uchwytach bez podparcia na stopy oraz oczywiście sprintować. Na tej stronie wyjaśniamy, czy można rozwinąć pasek kondycji.

W grze nie ma sposobu na powiększenie zasobu wytrzymałości i od początku do końca gry zostaje on dokładnie taki sam. Oznacza to, że nawet w ostatnich fazach przygody będziemy mogli utrzymywać się na belkach nie dłużej niż kilka sekund oraz sprintować tylko chwilę.

W grze zdarzają się jednak sekwencje, gdy pasek wytrzymałości zostaje wręcz zmniejszony - na przykład podczas etapu w kopalni, gdy ze względu na panującą temperaturę, główny bohater porusza się znacznie wolniej, nie może wykonywać długich skoków oraz sprintować.

Jest to jednak zmiana tymczasowa i po poruszeniu historii do przodu, parametry Golluma wracają do normy i znów możemy wykorzystać pełny zakres ruchów naszego bohatera, z biegiem, dalekim skokiem i utrzymywaniem się na belkach włącznie.

Następnie: Lord of the Rings Gollum - tryb towarzysza, jak kierować kompanami

Spis treści: Lord of the Rings Gollum - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Lord of the Rings Gollum - kamienie, jedzenie: czy można nosić więcej

O autorze
Awatar Maciej Żbik

Maciej Żbik

Staff Writer

Maciek interesuje się technologią odkąd zepsuł swój pierwszy komputer. Pasjonuje go elektronika z lat 80. i 90. Miłośnik anime i majsterkowicz.

Komentarze