Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

LEGO Star Wars Przebudzenie Mocy - Misja dodatkowa: Kłopoty nad Taul

Zadanie poboczne, w którym Phasma próbuje zdobyć tajne informacje od ruchu oporu.

Jest to zadanie dodatkowe, które możesz rozpocząć po uzbieraniu odpowiedniej ilości złotych klocków (ich ilość pojawi się po najechaniu na planetę Taul). Aby je rozpocząć z mapy galaktyki wybierz planetę Taul, a następnie nazwę misji.

Wnętrze korwety

W pierwszej części misji czeka cię pojedynek strzelecki. Po rozprawieniu się z odpowiednią ilością wrogów bohaterowie ruszą do przodu, gdzie czeka cię drugie starcie. Pod jego koniec przejdź kapitan Phasmą w lewo i skorzystaj z lornetki, aby sprawdzić punkt z prawej strony korytarza (obrazek powyżej). Następnie ostrzelaj złote klocki z blastera.

Dojdź do końca korytarza, odeprzyj atak wrogów i skieruj się w prawo. Po dotarciu do palącego się obszaru zburz ścianę szturmowcem (obrazek powyżej) i ruszaj w dalszą drogę.

Użyj haka Phasmu na uchwycie z prawej trony komputera (obrazek powyżej), po czym stwórz z klocków terminal, który uruchom robotem. Następnie zejdź na dół ekranu i skieruj się korytarzem w prawo.

Na końcu rozpraw się z grupą przeciwników i zestrzel generatory z lewej oraz z prawej strony osłony (obrazek powyżej). Wejdź do korytarza i weź udział w kilku pojedynkach strzeleckich, pod koniec będziesz musiał wyeliminować przeciwnika z ciężkim karabinem.

Po walce uderz w drzwi przed sobą, przejdź do kolejnego pomieszczenia i skorzystaj z lornetki, aby zlokalizować słaby punkt na ścianie z prawej (obrazek powyżej). Potem uderz w nią pałką szturmowca i użyj haka na uchwycie.

Rusz przed siebie i przy ogniu użyj haka na uchwycie na górze. Następnie zbuduj z klocków system z pokrętłem, którego użyj (obrazek powyżej). Po zgaszeniu ognia skorzystaj z robota, żeby otworzyć drzwi przy pomocy komputera z lewej.

Po wejściu na mostek załatw przeciwników i skorzystaj z lornetki, żeby zlokalizować punkt z lewej (obrazek powyżej).


Następnie: LEGO Star Wars Przebudzenie Mocy - Misja dodatkowa: Ottegański szturm

Powrót do spisu treści: LEGO Star Wars Przebudzenie Mocy - Poradnik, Solucja

O autorze
Awatar Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami.

Komentarze