Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Kwadrans rozgrywki z The Surge - nowej gry twórców Lords of the Fallen

Akcja w futurystycznym świecie.

Współodpowiedzialne za powstanie Lords of the Fallen niemieckie studio Deck13 opublikowało obszerny fragment rozgrywki z kolejnego projektu - gry akcji The Surge. Nagranie przygotowano z okazji rozpoczynających się targów gamescom.

Produkcja osadzona zostanie w dalekiej przyszłości, kiedy to globalne ocieplenie osiągnęło poziom krytyczny. Sytuacja stała się na tyle poważna, że doprowadzila do zapaści światowej gospodarki, pogrążając ludzi w biedzie.

Wcielimy się w Warrena, który znajduje pracę w CREO - firmie specjalizującej się w rozwiazywaniu „problemów ekologicznych”.

W udostępnionym filmie pokazano jedną z pierwszych misji - wykonując obowiązki służbowe bohater nagle traci przytomność, po czym budzi się w innym miejscu.

Gra stawiać będzie na starcia z pojedynczymi przeciwnikami. System walki pozwoli celować w wybrane części ciała przeciwnika. Dzięki temu będziemy mogli na przykład zaatakować niechronione pancerzem fragmenty, zadając dodatkowe obrażenia.

Do tego możliwość tworzenia własnych przedmiotów. Kolejne zabawki Warren będzie mógł produkować w specjalnych bazach operacyjnych, wykorzystując zgromadzone wcześniej elementy.

Dokładna data premiery The Surge nie jest znana, ale produkcja powinna zadebiutować w przyszłym roku na PC oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One.

O autorze

Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Komentarze