Skip to main content
Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

„Krzyk 6” z pierwszym zwiastunem. Ghostface zaatakuje w Nowym Jorku

I jest głodny kolejnych ofiar.

„Krzyk 6” (ang. „Scream 6”) otrzymał pierwszy oficjalny teaser. Ghostface ponownie zaatakuje, ale tym razem akcja filmu przeniesie się do Nowego Jorku. Premiera na dużym ekranie 10 marca 2023 roku.

Na jednominutowym materiale widzimy głównych bohaterów jadących zatłoczonym metrem. Część pasażerów jest przebrana w kostiumy, ale nagle spośród nich wyłania się przerażający Ghostface, czyli charakterystyczna postać popularnej serii horrorów.

Teaser ujawnił także obsadę filmu, potwierdzając tym samym wcześniejsze doniesienia, że znajdą się w niej gwiazdy znane z poprzedniej części zatytułowanej po prostu „Krzyk”, wydanej na początku 2022 roku. Są to między innymi Jenna Ortega, Courteney Cox, Hayden Panettiere, Dermot Mulroney, Henry Czerny, Liana Liberato czy Melissa Barrera.

Nikt nie ucieknie przed Ghostfacem w zatłoczonym mieście takim jak Nowy JorkZobacz na YouTube

Barrera przyznała ostatnio, że „Krzyk 6” ma być najbardziej krwawą odsłoną ze wszystkich części. Można się także spodziewać, że ważną postacią dla produkcji będzie Jenna Ortega, która gra główną rolę w serialu „Wednesday”, bijącym rekordy popularności na platformie Netflix.

Co ciekawe, w horrorze nie wystąpi Neve Campbell, która była związana z marką od 1996 roku i wcielała się w rolę Sidney Prescott. Jak przypomina portal Deadline, aktorka na początku roku poinformowała, że rezygnuje z serii, ponieważ poczuła się źle traktowana przez twórców, którzy podobno zaproponowali jej zbyt niskie wynagrodzenie.

Read this next