Skip to main content
Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Kontrowersyjna gra akcji Hatred jednak ukaże się na Steamie

Tylko dla dorosłych.

Część graczy spekulowała, że polska strzelanka Hatred nie ukaże się w sprzedaży na Steamie, ze względu na otrzymanie w Stanach Zjednoczonych oznaczenia „tylko dla dorosłych” od organizacji ESRB.

I gwarna kafejka przy molo

Do zablokowania produkcji studia Destructive Creations jednak nie doszło, a kontrowersyjna pozycja pojawiła się już w sklepie Valve, na razie w formie wstępnej karty produktu.

Zamówienia przedpremierowe rozpoczęto na stronie gry już w styczniu, stąd wywnioskować można, że cena na Steamie będzie identyczna, w granicach 17 euro (ok. 72 zł).

Potwierdzono, że premiera planowana jest na drugi kwartał tego roku. Opublikowano także wymagania sprzętowe, ale te nie są jeszcze ostateczne, a zostały skopiowane z... Far Cry 4. „Jednego natomiast możemy być pewni - gra nie ruszy na kalkulatorze” - zapewniają deweloperzy (dzięki, Gry-Online).

Hatred zapowiedziano w październiku ubiegłego roku, a gra od samego początku wywołuje kontrowersje - głównym zadaniem będzie masakrowanie cywilów i służb porządkowych.

Akcję obserwujemy w rzucie izometrycznym. Twórcy przygotowują siedem otwartych lokacji oraz technologię umożliwiającą swobodne niszczenie elementów otoczenia.

Zobacz na YouTube

Read this next