Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Hatred otrzyma DLC, ewentualna kontynuacja „kwestią kilku lat”

Twócy chcą stworzyć inną grę.

Strzelanka Hatred od polskiego studia Destructive Creations doczeka się DLC, a twórcy są zadowoleni ze sprzedaży gry - dowiadujemy się z najnowszego wywiadu.

Akcję obserwujemy w rzucie izometrycznym

Rozmowę przeprowadził australijski serwis ABC, choć gracze z tego kraju nie mogą nawet kupić brutalnej produkcji na Steamie. Przemysław Szczepaniak, odpowiedzialny za sprawy biznesowe i marketing, mówił między innymi o przyszłości firmy.

- Planujemy dodanie wkrótce nowych opcji, a także DLC - mówił. Pierwsze i darmowe DLC pojawi się już przed jesienią. - Nie chcę zdradzić zbyt wiele w temacie kontynuacji. Mamy pomysł, ale nic więcej nie powiemy.

Sprawa Hatred 2 wydaje się być jednak kwestią otwartą. „Jeżeli w ogóle się pojawi, to będzie to kwestia kilku lat” - dodał Szczepaniak na łamach Eurogamer.pl.

Wcześniej deweloperzy zamierzają wyjść poza tematykę zabijania sił bezpieczeństwa i przechodniów na ulicach, planując produkcję w innych klimatach.

- Nadchodzi nowa gra, ale będzie różniła się od tego, co widzieliśmy w Hatred - przyznał Szczepaniak. Także tutaj nie podano żadnych szczegółów.

Twórcy są zadowoleni z jakości swojego kontrowersyjnego tytułu, jak również z osiąganych wyników sprzedaży.

- Nie chciałbym zdradzać wyników finansowych, ale możemy potwierdzić, że jesteśmy szczęśliwi z rezultatów sprzedaży.

- Nie zmienilibyśmy niczego w koncepcie gry. Zrobiliśmy to, co zaplanowaliśmy i obeszło się bez większych problemów. Naprawiliśmy błędy i kontynuujemy prace, by wkrótce zapewnić kilka nowych opcji.

„Brutalna tematyka zapędziła twórców w kozi róg: większość rozwiązań wynikających z fabuły stanowi najsłabszy punkt samej rozgrywki, a najciekawiej jest wtedy, gdy dochodzi do starć z uzbrojonym i wyćwiczonym przeciwnikiem” - napisał w recenzji Mateusz.

Masz wolną chwilkę? Zobacz także:

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami.

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze