Skip to main content
Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Killers and Thieves - nowa gra dyrektora kreatywnego Banner Saga

Poboczny projekt.

Dyrektor kreatywny The Banner Saga - Alex Thomas - opuścił zespół zajmujący się drugą częścią tej produkcji, by skupić się na własnym projekcie, zatytułowanym Killers and Thieves.

Siedziba gildii

Thomas nadal jest pracownikiem studia Stoic, a prace nad Banner Saga 2 trwają bez przeszkód, więc fani nie mają powodów do zaniepokojenia.

Deweloper wyjaśnia, że po zakończeniu prac nad pierwszą grą, trzyosobowy zespół starał się podładować kreatywne „akumulatory”, rozwijając poboczne pomysły.

Koncept Thomasa okazał się na tyle interesujący, że twórca postanowił opuścić główny zespół Stoic, by kontynuować prace nad grą, która została właśnie ogłoszona jako Killers and Thieves.

Produkcja skoncentruje się na kampanii dla pojedynczego gracza. Premiera w 2016 roku, na PC. Wcielamy się w dowódcę gildii złodziei, łupiąc kosztowności w mieście pełnym korupcji.

Zadaniem jest rekrutacja przeróżnych wyrzutków społeczeństwa i zamienienie ich w efektywnych mistrzów złodziejskiego fachu oraz utalentowanych zabójców, z unikatowymi talentami, umiejętnościami i wyglądem.

Dzielnice miasta generowane są proceduralnie. Złodziejami kierujemy w czasie rzeczywistym, koncentrując się na zdobyciu jak największych bogactw. Jeśli podopieczni zostaną schwytani, czeka ich więzienie lub egzekucja.

Musimy zarządzać naszą siedzibą, a wszystko ma swoją cenę. Jeśli zabraknie pieniędzy na rachunki, stracimy personel, a wrogowie wywęszą naszą słabość i zaatakują.

Przykładowa postać

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

W tym artykule

The Banner Saga

Android, iOS, PS4, Xbox One, PlayStation Vita, PC, Nintendo Switch

The Banner Saga 2

PS4, Xbox One, PC, Nintendo Switch

Powiązane tematy
O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.
Komentarze