Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Tryb Survival za darmo dla posiadaczy The Banner Saga 2

Walki z coraz silniejszymi wrogami.

Twórcy wydanego kilka miesięcy temu The Banner Saga 2 rozszerzyli produkcję o darmowy tryb rozgrywki - Survival.

W nowym wariancie naszym zadaniem jest stoczenie czterdziestu, coraz trudniejszych, walk z przeciwnikami kierowanymi przez sztuczną inteligencję. Do wyboru są wszystkie postacie z podstawowej wersji gry.

Jest tylko jeden haczyk - pokonanego bohatera nie można wskrzesić. Wraz z kolejnymi starciami zdobywamy jednak specjalne punkty, za które można odblokować kolejnych protagonistów.

Na potrzeby nowego trybu twórcy zmodyfikowali nieco mechanikę bitew. Tradycyjnie potyczki toczą się w turach, ale tym razem na wykonanie akcji mamy jedynie 30 sekund. Ponadto na polu walki mogą pojawiać się przedmioty, które można wykorzystać w kolejnych potyczkach.

Twórcy przygotowali też rankingi sieciowe, dzięki którym swoimi osiągnięciami możemy pochwalić się innym graczom.

Nie zostało to na razie potwierdzone, ale najprawdopodobniej tryb Survival znajdzie się też w konsolowej wersji The Banner Saga 2, która ukaże się 26 lipca na Xbox One i PlayStation 4.

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami. .

O autorze
Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.

Komentarze