Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Joe Danger na iPhone'a i iPada w styczniu

Zręcznościówka znana z Xboksa 360 i PS3 teraz na iOS.

Hello Games ogłosiło, że Joe Danger Touch ukaże się na iOS w styczniu. Kaskader Joe Danger powróci, aby tym razem wykonywać ewolucje na iPhone'ie i iPadzie.

Joe Danger i Joe Danger 2: The Movie to zręcznościowe wyścigi, które ukazały się w cyfrowej dystrybucji na Xboksa 360 i PlayStation 3, zyskując bardzo przychylne recenzje. Touch nie jest jednak konwersją z konsol - to przygotowana zupełnie od nowa, specjalnie pod kątem sterowania na ekranach dotykowych gra.

Gracze będą mogli zmierzyć się z 50 nowymi planszami i odblokowywać dodatkowe bonusy; zarówno wypełniając zadania stawiane przez produkcję lub „na skróty” - odpłatnie, poprzez mikrotransakcje.

- Ludzie, którzy mieli okazję już zagrać, mówią nam, że to jak połączenie Bike Baron, Jetpack Joyride i Rayman Jungle Run - tłumaczy Sean Murray z Hello Games w rozmowie z dziennikarzami serwisu CVG.com . I dodaje: - Pod koniec gra robi się też diabelnie trudna i wymaga precyzji, ale mimo wszystko nikt nie narzekał na sterowanie dotykowe.

Poniżej galeria screenów z prawie ukończonej wersji gry na iOS.

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami. .

O autorze

Rafał Baranowski

Contributor

Komentarze