Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Jesienna wyprzedaż na Steamie startuje w środę

Z drobnymi zmianami.

Valve nie zamierza oferować dziennych oraz błyskawicznych ofert podczas jesiennej i zimowej wyprzedaży w tym roku - dowiedział się Eurogamer.

Kolejna promocja startuje już w środę, 25 listopada, o godzinie 19. Potrwa do wtorku, 1 grudnia, kończąc się o tej samej porze.

Następna w kolejce jest zimowa wyprzedaż, zaplanowana na okres od 22 grudnia do 4 stycznia przyszłego roku, o tych samych godzinach startu i zakończenia.

Te daty pochodzą z serwisu Shacknews, gdzie zasugerowano także brak dziennych oraz błyskawicznych ofert i tylko jedną, promocyjną ceną przez cały czas trwania.

Doniesienia potwierdza brytyjski Eurogamer, powołując się na informacje, które Valve rozsyłało do deweloperów i wydawców przed rozpoczęciem promocji.

„Nadal będziemy promować wasze tytuły na stronie głównej przez 24-48 godzin, ale produkty zostaną przy najbardziej korzystnej cenie, przed i po reklamowaniu” - napisano w komunikacie.

„Nie jest to wielka zmiana, ale czyni promocję znacznie korzystniejszą dla konsumentów i pozwala nam tworzyć ofertę rekomendującą gry przez cały czas trwania, a nie tylko przez krótki okres na stronie głównej.”

„Jeśli w przypadku całkiem nowych gier nie możecie otrzymać zgody na zniżkę na cały czas trwania promocji, to wypracujemy odpowiedni plan. Ale większość waszych katalogów powinna być przeceniona cały czas” - dodaje Valve.

Tagi
O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze