Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Japoński zwiastun Destiny 2 jest - tradycyjnie - dość nietypowy

Roztańczony materiał.

Japonia słynie z unikatowego podejścia do popkultury i nie inaczej jest w przypadku sieciowej strzelanki Destiny 2 - premierowy trailer produkcji jest dość nietypowy.

Nie wdając się zbytnio w spoilery, Strażnicy uznali najwyraźniej, że w świecie atakowanym przez armię Dominusa Ghaula jest wystarczająco wiele smutku, więc lepiej zająć się tańczeniem.

Dla porównania można spojrzeć na premierowy komunikat wideo od odpowiedzialnego za prace studia Bungie. Tutaj najbardziej ekscytujące są ruchy dłoni Davida Dague.

- Ta całkiem nowa przygoda będzie naszym następnym krokiem jako społeczność, która powstała w 2014 roku - zapewnia popularny „Deej”.

Serwery Destiny 2 na konsolach działają już od wczorajszego popołudnia.

Zobacz: Destiny 2 - Poradnik, Solucja

Gameplay w kontynuacji opiera się na podobnych założeniach, co w przypadku pierwszej części, w której czas spędzaliśmy przede wszystkim na strzelaniu do obcych i zdobywaniu coraz lepszego ekwipunku w różnych lokacjach.

Destiny 2 w wersji PC ukaże się 24 października.

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze