Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Jak pobrać GTA 5 za darmo z Epic Store - krok po kroku

Szczegółowa instrukcja.

Epic Games Store - platforma dystrybucji cyfrowych gier na PC - do 21 maja udostępniło za darmo GTA 5. W tym poradniku dowiecie, jak bezpłatnie pobrać Grand Theft Auto 5.


GTA 5 - do pobrania na PC za darmo

Po zalogowaniu na konto w Epic Games Store (zobacz, jak założyć konto i się zalogować), należy wejść na kartę katalogową GTA 5. Następnie trzeba wcisnąć przycisk Pobierz (1).

Uwaga: Jeśli nie możesz uruchomić strony, a używasz Chrome, spróbuj skorzystać z innej przeglądarki (np. Microsoft Edge lub Firefox). Więcej informacji: Epic Games Store nie działa

W kolejnym oknie musisz jeszcze potwierdzić zgodę na udostępnienie swojego adresu e-mail celem zrealizowania zamówienia (zaznacz stosowną opcję), a następnie wystarczy kliknąć zielony przycisk Złóż zamówienie (2).

Po potwierdzeniu przypisaniu GTA 5 do konta, należy ściągnąć klienta platformy - w tym celu na stronie głównej należy kliknąć niebieski przycisk „Pobierz Epic Games” w prawym górnym rogu ekranu.

Po zainstalowaniu programu, musisz przejść do okna Biblioteka (3), a następnie kliknąć GTA 5 (4), które przypisałeś do konta Epic Games.

Później trzeba postępować zgodnie ze wskazówkami wyświetlanymi na ekranie - po wybraniu ścieżki, gdzie zainstalujesz gry, musisz jeszcze poczekać na pobranie wszystkich danych z Internetu. W zależności od szybkości łącza, może to potrwać od kilku do nawet kilkunastu godzin.

Spis treści: GTA 5 - Poradnik, Solucja

O autorze
Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.

Komentarze