Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Injustice: Gods Among Us - premiera 19 kwietnia

AKTUALIZACJA #2: Edycja kolekcjonerska niedostępna na Wii U.

Aktualizacja #2: W poprzednim komunikacie firmy Warner Bros. doszło do nieporozumienia - Injustice: Gods Among Us ukaże się na Xboksa 360, PlayStation 3 i także Wii U, ale w przypadku konsoli Nintendo nie będzie dostępna edycja kolekcjonerska.

Aktualizacja: Warner Bros. poinformował Eurogamera, że Injustice: Gods Among Us ukaże się tylko na Xboksa 360 i PlayStation 3. Wersja na Wii U została anulowana.

Oryginalna wiadomość: Warner Bros. ogłosił, że bijatyka Injustice: Gods Among Us ukaże się 19 kwietnia. Tytuł dostępny będzie na konsolach - na Xboksie 360, PlayStation 3 i Nintendo Wii U - prawdopodobnie wyłącznie w angielskiej wersji językowej.

W grze naprzeciwko siebie staną bohaterowie uniwersum DC, czyli między innymi Batman i Superman. Inne potwierdzone do tej pory postacie to Bane, Catwoman, Cyborg, Deathstroke, Flash, Green Arrow, Green Lantern, Harley Quinn, Joker, Lex Luthor, Nightwing, Solomon Grundy i Wonder Woman.

Za produkcję odpowiada studio NetherRealm, autorzy Mortal Kombat z 2011 roku.

Dostępna będzie też edycja kolekcjonerska. W Europie w skład wycenionego na około 370 zł zestawu wejdzie figurka Batmana walczącego z Wonder Woman, metalowe pudełko na grę, komiks oraz dodatkowe stroje dla postaci.

Poprosiliśmy firmę Cenega, polskiego dystrybutora Injustice: Gods Among Us, o potwierdzenie, że edycja kolekcjonerska będzie dostępna także w Polsce. Jeżeli otrzymamy odpowiedź, zaktualizujemy wiadomość.

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami. .

O autorze

Rafał Baranowski

Contributor

Komentarze