Skip to main content

Zamów kolekcjonerski ALMANACH i odbierz darmową grę na GOG

Odkryj gatunek gier przygodowych, które oczarowały świat.

Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Idris Elba trafił do Cyberpunka już dwa lata temu. Jeden z graczy przewidział przyszłość

Zaskakujące znalezisko.

Niedawno dowiedzieliśmy się, że do gwiazdorskiej obsady Cyberpunka 2077 dołączy Idris Elba - znany brytyjski aktor. Jak się okazuje, jeden z graczy przewidział taki rozwój wydarzeń już dwa lata temu.

Użytkownik Reddita, kryjący się za pseudonimem Aman690, opublikował w serwisie obrazek, który pierwotnie pojawił się na stronie już w 2020 roku. Mowa konkretnie o fanarcie, przedstawiającym nikogo innego, jak właśnie Idrisa Elbę, w cyberpunkowej stylistyce. Oryginalne dzieło - autorstwa Zsolta Kosy - trafiło także na stronę ArtStation, gdzie możemy podziwiać je w pełnej okazałości.

Pomyślałem, że świetnie byłoby zobaczyć Idrisa Elbę w świecie Cyberpunka. Oto efekt szybkiego montażu zdjęć w tej stylistyce. Mam nadzieje, że przypadnie wam do gustu” - czytamy w opisie grafiki. Nie pozostaje nam nic innego, jak cieszyć się, że marzenie artysty ostatecznie się ziściło.

O debiucie Idrisa Elby w dodatku do Cyberpunka dowiedzieliśmy się z nowego zwiastuna, zaprezentowanego podczas imprezy The Game Awards. Aktor wcieli się w postać Solomona Reeda, agenta Nowych Stanów Zjednoczonych.

Data premiery dodatku Widma Wolności wciąż pozostaje nieznana. Wiemy jednak, że trafi na PC oraz konsole PS5 i Xbox Series X/S w 2023 roku. Fabularne rozszerzenie zaoferuje nową historię oraz lokację. Do gry powróci także Keanu Reeves, w roli Johnny’ego Silverhanda.

Read this next