Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Hunt Showdown - leczenie, apteczki

Zastrzyki zdrowia.

Potwory, wrodzy gracze, inne potwory, upadki - w Hunt Showdown łatwo zarobić guza. Na szczęście twórcy przygotowali sposoby na opatrywanie ran i leczenie się w każdym momencie.

Większość łowców, których rekrutujemy, ma domyślnie wyposażone apteczki, ale lepiej jeszcze upewnić się przed meczem, że są one w ekwipunku postaci.

Podczas gry wystarczy użyć kółka myszy (lub skrótu cyfrowego) na PC lub lewego bumpera, by wybrać apteczkę (1) z listy lub koła przedmiotów. Postać chwyci ją wtedy w dłonie.

By użyć apteczki, należy przytrzymać ją wciskając prawy przycisk myszy lub lewy trigger, a następnie jednocześnie wcisnąć przycisk ataku/strzału. W podobny sposób możemy użyć apteczki na rannym koledze - musimy tylko stanąć bardzo blisko.

Istnieje też szybszy sposób na leczenie ran - to użycie zastrzyku zdrowotnego. Wystarczy, że użyjemy 5 razy słabego zastrzyku, a odblokujemy ten silniejszy. Takie przedmioty leczące są jednak droższe, ale sprawdzają się lepiej podczas intensywnych strzelanin z innymi graczami.

W skrócie - jeśli nikt cię nie atakuje, lecz się za pomocą apteczki. Jeśli akurat trwa wymiana ognia, ale musisz odzyskać zdrowie, korzystaj ze strzykawki (o ile kupiłeś odpowiedni zapas).

Następnie: Hunt Showdown - wskazówki i mapa

Spis treści: Hunt Showdown - poradnik i najlepsze porady

Poprzednio: Hunt Showdown - jak celować

Komentarze

More On Hunt: Showdown

Najnowsze artykuły