Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Hunt Showdown - jak celować

Strzelanie, przybliżanie widoku.

Nawet tak podstawowa czynność jak celowanie w Hunt Showdown różni się nieco od celowania w innych strzelankach. Celujemy tutaj bowiem na dwa różne sposoby.

Domyślnie nasza postać nie trzyma broni w przygotowaniu do strzału, dlatego wciśnięcie przycisku strzału spowoduje uderzenie wręcz lub uderzenie kolbą broni. Dopiero gdy wycelujemy broń, pojawi się celownik.

Wstępnie celujemy wciskając prawy przycisk myszy lub lewy trigger. Następnie, żeby przycelować dokładniej (przez przyrządy lub przez lunetę) należy jeszcze wcisnąć Shift na PC lub prawy drążek na konsoli.

Wizualnie wygląda to następująco - domyślna pozycja broni (1), następnie przycelowanie (2) i wreszcie precyzyjne celowanie (3).

Celowanie bez dokładnego patrzenia przez przyrządy też bywa przydatne. Można w ten sposób nawet trafić w głowę wroga, ale musi się on znajdować blisko. Oddalonego przeciwnika trafimy już tylko przy precyzyjnym celowaniu.

Przycelowanie to też dobry sposób na ustabilizowanie i wyrównanie prędkości poruszania się. Jeśli obawiamy się, że niedaleko czai się wrogi gracz, cały czas lepiej trzymać broń w gotowości.

Następnie: Hunt Showdown - leczenie, apteczki

Spis treści: Hunt Showdown - poradnik i najlepsze porady

Komentarze

More On Hunt: Showdown

Najnowsze artykuły