Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Hunt Showdown - jasność, czy da się zmienić

Jak zwiększyć jasność i ustawienia gamma.

Kiedy rozpoczynamy mecz w Hunt Showdown, gra losowo dobiera porę dnia. Jeśli runda rozgrywa się w środku nocy, to na mapie jest wyjątkowo ciemno - w porównaniu z innymi strzelankami typu Battlefield czy Call of Duty.

Poza tym, Hunt nie oferuje żadnych współczesnych gadżetów - nie znajdziemy tu noktowizora. Dlatego gra w nocy oznacza po prostu grę przy znacznie ograniczonym zasięgu wzroku i mniejszej czytelności otoczenia.

Początkujący gracze często szukają od razu w menu ustawień jasności, więc powiemy od razu - w Hunt Showdown nie da się zmienić gammy ani zwiększyć jasności.

W tej grze noc to naprawdę noc...

Atmosfera i wczuwanie się w świat gry to jedna z najważniejszych rzeczy w Hunt, dlatego twórcy chcieli, by gracze naprawdę czuli, że grają w przerażającym wręcz mroku. Dlatego też nie udostępnili opcji zwiększania jasności.

Gdyby opcja ta była dostępna, wszyscy ustawialiby maksymalną jasność, psując przy tym zamysł deweloperów. Pozostaje nam więc jedynie eksperymentowanie z ustawieniami jasności monitora czy telewizora.

Spis treści: Hunt Showdown - poradnik i najlepsze porady

Poprzednio: Hunt: Showdown - wymagania na PC

O autorze

Komentarze