Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Hitman dostał misje zarezerwowane dotychczas na PS4

Po zaledwie siedmiu latach.

Po siedmiu latach „testów” na PlayStation 4, zestaw misji The Sarajevo Six Campaign Pack jest już dostępny w Hitmanie także na pozostałych platformach sprzętowych.

DLC wyceniono na 22,99 zł. Kampania „Szóstka z Sarajewa” zapewnia dostęp do zadań „Dyrektor” (w Paryżu), „Goryl” (Sapienza), „Wydobywca” (Marrakesz), „Weteran” (Bangkok), „Najemnik” (Kolorado) oraz „Kontroler” (Hokkaido). Jest też otoczka fabularna - to byli członkowie organizacji CICADA.

Jak widać, są to wszystko zlecenia rozgrywające się na mapach z pierwszej odsłony „nowożytnego” Hitmana, tej z 2016 roku. Lokacje wprowadzono później także do zbiorczego „hubu” Hitman: World of Assassination, jak teraz nazywa się produkcja. Misje pozostawały jednak na wyłączność dla PS4 i nie jest jasne, dlaczego na ich przeniesienie zdecydowano się dopiero teraz.

Lepiej późno niż wcale. To nie wszystkie elementy sierpniowej aktualizacji. Łatka obejmuje około 2-5 GB w zależności od platformy i przygotowuje tytuł choćby pod fizyczne wydanie pudełkowe, jakie ukaże się 25 sierpnia na PlayStation 5.

Trinity Pack nie jest szczególnie kreatywnym dodatkiem

Poza „Szóstką z Sarajewa” jest też inne nieco zapomniane DLC, Trinity Pack - teraz także do kupienia za 22,99 zł. Wcześniej dostępne było dla osób składających zamówienia przedpremierowe na Hitman 3, przed premierą w 2021 roku. To dziewięć przedmiotów kosmetycznych dla Agenta 47, w trzech kolorach.

Są też usprawnienia natury technicznej: lepsza obsługa skalowania XeSS od Intela, rozwiązanie kilku błędów związanych z ray tracingiem i wstrzykiwaniem klatek obrazu w ramach DLSS, a do tego dalsze prace nad ogólną optymalizacją i bugami.

Z ciekawszych punktów wymienić można przywrócenie exploitu do trybu Freelancer. Gracze ponownie mogą wcisnąć kombinację Alt+F4, by gra nie zarejestrowała misji jako zakończonej porażką. „Sztuczkę” wcześniej wyeliminowano, lecz najwidoczniej z jakichś powodów ponownie umożliwiono jej stosowanie.

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami.

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze