Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Hitman 2 - cena, wszystkie edycje i oferty w wybranych sklepach

PC, PS4 i Xbox One.

Już dziś - 13 listopada - powraca Agent 47, czyli jeden z najbardziej znanych zabójców w historii gier. Hitman 2 debiutuje na PC, PlayStation 4 i Xbox One, a grę możemy nabyć w trzech różnych wersjach.

Przygotowaliśmy listę wszystkich edycji - wraz z opisem zawartości - oraz oferty sprzedaży w wybranych sklepach.

Do wyboru są trzy wersje gry:

  • Edycja kolekcjonerska
  • Edycja złota
  • Wersja standardowa

Edycja kolekcjonerska

Najdroższa - a zarazem najbogatsza edycja. Znajdziemy tu przepustkę do dwóch pierwszych rozszerzeń, walizkę z włoskiej skóry dla Agenta 47, pistolet ICA 12 Blackballer, wybuchającą gumową kaczkę i garnitur Midnight Black.

Oprócz tego są też prezenty fizyczne - replika futerału bohatera, gumowa kaczka, moneta i zawieszka w kształcie naboju. Do tego specjalny steelbook.

PC:

Xbox One:


Edycja złota

Ta wersja zawiera wszystkie cyfrowe bonusy z wyżej wymienionej edycji, a więc przepustkę do dwóch pierwszych rozszerzeń, walizkę z włoskiej skóry dla Agenta 47, pistolet ICA 12 Blackballer, wybuchającą gumową kaczkę i garnitur Midnight Black.

PC:

PS4:

Xbox One:


Edycja zwykła

Dla osób, które nie chcą żadnych dodatków cyfrowych ani fizycznych prezentów, przygotowano standardową edycję.

PC:

PS4:

Xbox One:

Historia przedstawiona w Hitman 2 jest kontynuacją fabuły z pierwszej części. Agent 47 musi wyeliminować tajemniczego klienta, a przy okazji uporać się z całą przestępczą siatką. Zwiedzimy wiele różnorodnych lokacji, jak Kolumbia, Indie czy Nowa Zelandia.

Po raz kolejny otrzymujemy wiele metod eliminacji celów - w tym bardzo finezyjnych. Prawdziwy zabójca powinien bowiem upozorować wypadek ofiary, a już na pewno nie dać się wykryć, przekradając się za plecami strażników i korzystając z „pożyczonych” przebrań.

Hitman 2 nie przybiera struktury epizodycznej, więc otrzymamy więcej zawartości w dniu premiery, bez konieczności czekania przez kilka tygodni na kolejne misje.


Czasami w naszych materiałach umieszczamy linki do ofert sklepów internetowych. Jeśli klikniesz i ewentualnie dokonasz zakupu, możemy otrzymać niewielką prowizję od transakcji.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

W tym artykule

Hitman 2

PS4, Xbox One, PC

Powiązane tematy
O autorze
Awatar Redakcja

Redakcja

Eurogamer.pl

Bardzo lubimy pracę zespołową.

Komentarze