Skip to main content
Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Halo Infinite w końcu dostanie kooperację - najpierw tylko przez sieć

Na podzielony ekran poczekamy dłużej.

Twórcy Halo Infinite opublikowali plany rozwoju gry na nadchodzące miesiące. Strzelanka w końcu doczeka się trybu kooperacji w kampanii, ale początkowo tylko przez sieć.

W poprzednich odsłonach słynnej serii wspólna zabawa – zwłaszcza na podzielonym ekranie – była cechą charakterystyczną, lecz w nowej grze takie opcji zabrakło, ku rozczarowaniu wielu fanów.

Jak teraz podano na oficjalnej stronie, sieciowa kooperacja pojawi się grze „pod koniec sierpnia”, podczas gdy na split-screen trzeba będzie poczekać dłużej, bo do trzeciego sezonu. Mowa więc najwcześniej o listopadzie.

Również w sierpniu pojawi się inna opcja, której brak irytuje graczy – możliwość powtarzania ukończonych już misji. We wrześniu rozpoczną się za to otwarte testy rozbudowanego edytora Forge.

Plany dla Halo

„Wiemy, że musimy dostarczać więcej treści i funkcji – i szybciej” – przyznają twórcy. Jak jednak dodają, niekiedy należy zwolnić, by zregenerować siły i móc ruszyć później w większym tempie.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

W tym artykule

Halo: Infinite

Xbox One, Xbox Series X/S, PC

Powiązane tematy
O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.
Komentarze