Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Halo Infinite - misja Wieczni: Ciche Audytorium

Zmierz się z Heroldką.

Po pokonaniu Escharuma w Gmachu Rozrachunku musisz jeszcze powstrzymać Heroldkę. Ta ostatnia misja kampanii Halo Infinite pełni rolę prologu, ale jednocześnie wstępu do historii, które poznamy w przyszłości. Po scence kończącej poprzedni etap, od razu trafisz na pole bitwy, więc bądź gotowy do walki.


Na tej stronie:


Odnajdź Ciche Audytorium

Po wylądowaniu musisz po prostu pokonać wszystkich wrogów. Nie spotkasz tu nikogo, z kim nie walczyłeś do tej pory - wykorzystuj osłony, by się chować i regenerować tarcze. Musisz przebić się do drzwi na końcu, które otworzysz terminalem (1), standardowo.

Idź korytarzem, pokonując kolejnych wrogów. Przed kolejnymi drzwiami przejdź innym korytarzem kawałek w prawo, gdyż jest tam tygiel mocy (2) do zasilenia mechanizmu otwierania drzwi. Użyj go, otwórz przejście.

Podążaj cały czas przed siebie, aż dotrzesz do wielkiego okna, gdzie obejrzysz scenkę. Idź potem w prawo, a dotrzesz do pomieszczenia z dwoma Łowcami do pokonania.

Po walce idź dalej w stronę celu. Musisz jeszcze przejść przez kilka pomieszczeń z przeciwnikami - lecz droga do bossa nie różni się niczym od eksploracji podobnych struktur, które już odwiedzałeś.

Gdy trafisz do długiego przejścia, otoczonego niebieskimi symbolami Prekursorów, na końcu dotrzesz do windy. Wjedziesz na górę, obejrzysz scenkę i przejdziesz prosto złotym korytarzem, aż wreszcie trafisz do okrągłej, dużej sali. Gdy użyjesz panelu w centrum (3), zacznie się walka z bossem.


Pokonaj Heroldkę

Heroldka jest szybka i zwinna, co jakiś czas teleportuje się na krótki dystans. Najlepszym sposobem jest zwabianie jej w pobliże pojemników wybuchowych (4). Gdy jest blisko, strzelaj w nie, by zadać jej sporo obrażeń.

Warto zaznaczyć, że gdy zbijesz całe tarcze Heroldki, przez chwilę jest ona nieruchoma (5) i bezbronna, odzyskując siły. To dobry moment na wycelowanie w głowę.

ww

Pamiętaj też, że atakują cię tu też inni wrogowie. Stale używaj nieocenionej linki, by uciekać i przeskakiwać między platformami i chodnikami. Uzupełniaj też amunicję i wymieniaj broń przy stojakach (6).

Gdy Heroldka zginie, rozpocznie się dłuższa scenka, po której zobaczysz napisy.

Gratulacje, to koniec kampanii Halo Infinite. Czekamy na kolejne rozdziały fabularne, które twórcy planują wprowadzić w przyszłości. Po napisach końcowych możesz kontynuować grę w otwartym świecie.

Spis treści: Halo Infinite - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Halo Infinite - misja Rozrachunek: Gmach Rozrachunku

O autorze
Komentarze