Skip to main content
Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

GTA The Trilogy otrzyma polską wersję - sugerują przetłumaczone osiągnięcia

Wielka Kradzież Aut.

Przetłumaczona lista osiągnięć sugeruje, że Grand Theft Auto: The Trilogy - The Definitive Edition doczeka się polskiej wersji językowej.

Wieści nie są oficjalne, lecz pochodzą z serwerów Rockstara. Zestawienie angielskich achievementów już kilka dni temu pojawiło się na GTA Forums, a teraz opublikowano także przeróżne wersje językowe.

Oprócz rosyjskiego, włoskiego i chińskiego, na liście jest też polski. Stąd można się dowiedzieć, że - dla przykładu - za aresztowanie pięćdziesiąt razy w San Andreas otrzymamy osiągnięcie o nazwie „Recydywista”, a za wydanie 6969 dolarów na ubrania, fryzury i tatuaże - „Metroseksualny”.

Zobacz na YouTube

Interesująco brzmi też „81 lat za późno”, które wymaga spędzenia „24 godzin na piechotę poza miastem (szukając Wielkiej Stopy)”.

Wśród trzech klasycznych produkcji w kolekcji, Grand Theft Auto 3 doczekało się polskiej lokalizacji po premierze, w ramach aktualizacji. Podobnie było z Vice City oraz San Andreas, które otrzymały łatki od rodzimego wydawcy, firmy Cenega.

Informacje są jednak nieoficjalne i możliwe, że twórcy zdecydowali się jedynie na przetłumaczenie osiągnięć, a nie całych gier - wydaje się to jednak być mało prawdopodobne.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

W tym artykule

Grand Theft Auto: The Trilogy - The Definitive Edition

Android, iOS, PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S, PC, Nintendo Switch

Powiązane tematy
O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.
Komentarze