Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

GTA San Andreas - Jizzy: pimpmobile, transport prostytutek

Pierwsza misja dla Syndykatu Loco, pastor.

Jizzy to jedna z głównych misji w GTA San Andreas, którą wykonasz jednocześnie na zlecenie Triad i Syndykatu Loco. Czeka cię tutaj sporo jeżdżenia, eskortowanie, misja ratunkowa, a na koniec pościg za pastorem.


Na tej stronie:


Jizzy - jak odblokować misję

By móc rozpocząć to zadanie musisz wpierw ukończyć inną misję dla Triad, mianowicie Fotograficzna okazja. Następnie wejdź w czerwone pole (1) przy garażu CJ, by zainicjować długą scenę przerywnikową.


Klub Jizzy'ego, pimpmobile, transport prostytutki

Gdy odzyskasz kontrolę nad postacią, wsiądź do dowolnego samochodu i udaj się do klubu Jizzy'ego. Oznaczony on jest ikonką czaszki (2) na mini-mapie. Wejdź w czerwone pole (3) przy wysokim budynku, by zainicjować kolejną scenę.

Wsiądź do podstawionego samochodu i jedź z prostytutką Jizzy'ego do wskazanego na mapie miejsca. Zaparkuj samochód w czerwonym polu (4) by otrzymać kolejne wytyczne od alfonsa.


Pozbądź się alfonsa konkurencji

Jedź do wskazanego miejsca, gdzie trafisz na wrogiego alfonsa (5). Rozpraw się z nim w dowolny sposób - uważaj, by nie zrobić krzywdy prostytutce, która koło niego stoi. Nie przejmuj się, jeśli zwrócisz uwagę policji - po śmierci alfonsa utracisz gwiazdki pościgu.


Ocal prostytutkę Jizzy'ego

Kolejne zadanie to uratowanie prostytutki twojego zleceniodawcy. Na ekranie cały czas widzisz jej pasek zdrowia (6). Udaj się szybko do wskazanego miejsca i rozpraw się z oznaczonymi na czerwono wrogami (7).


Załatw pastora I jego obstawę

Przyszedł czas na ostatnie zlecenie od Jizzy'ego. Udaj się do wskazanego miejsca i ustaw samochód w czerwonym polu. Poczekaj na koniec sceny przerywnikowej, a następnie rozpraw się z pastorem i jego obstawą (8). Oba samochody mają nad sobą czerwony znacznik.

Ściganie pastora jest irytujące, gdyż przy każdym uderzeniu w jego samochód na chwilę on przyspieszy, a pimpmobile, w którym jedziesz, nie jest najszybszym i najzwrotniejszym autem. Gdy uda ci się załatwić pastora, otrzymasz 2 gwiazdki pościgu, a sama misja dobiegnie końca.

Spis treści: GTA San Andreas - Poradnik, Solucja

Poprzednio: GTA San Andreas - Demolka: spychacz, koparka, plac budowy

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

W tym artykule

Grand Theft Auto: San Andreas

Android, iOS, Xbox 360, PS2, Xbox, PC, Windows Phone

Grand Theft Auto: The Trilogy - The Definitive Edition

Android, iOS, PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S, PC, Nintendo Switch

Powiązane tematy
O autorze
Awatar Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Komentarze