Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

GTA San Andreas - Demolka: spychacz, koparka, plac budowy

Betonowa trumna.

Demolka to jedna z misji w GTA San Andreas. W jej trakcie musisz zdemolować plac budowy, niszcząc baraki, a na koniec wykorzystać betoniarkę i zalać betonem brygadzistę. Z tej strony dowiesz się jak odblokować to zadanie i je wykonać.


Na tej stronie:


Demolka - jak odblokować misję

By odblokować tę misję musisz wpierw ukończyć zadanie dla grupy C.R.A.S.H. a mianowicie 555 uprzejmie donoszę. Po tym udaj się do znacznika CJ (1) i wejdź w czerwone pole (2), by zainicjować zadanie.


Buldożer, niszczenie baraków na budowie

Udaj się na pobliski plac budowy i zasiądź za kierownicą buldożera (3). Uważaj na tutejszych robotników - będą starali się wyciągnąć cię z samochodu. Możesz ich rozjeżdżać bądź wysiąść i rozprawić się z nimi przy pomocy broni palnej - ale co jakiś czas będą pojawiać się nowi.

Masz teraz trzy minuty (4) na zniszczenie wszystkich elementów przenośnych (5) na budowie - czyli po prostu baraków. Są one oznaczone na mini-mapie (6). Wjedź w nie po prostu za pomocą buldożera. Nie przejmuj się, jeśli zacznie ścigać cię policja - po zniszczeniu wszystkich baraków utracisz gwiazdki pościgu.


Betoniarka, zacementowanie brygadzisty

Po zniszczeniu ostatniego baraku rozpocznie się krótka scena przerywnikowa. Zbliż się do oznaczonej toalety (7) i zepchnij ją przy pomocy buldożera do wykopanej dziury (8). Następnie przesiądź się do stojącej obok betoniarki (9).

Podjedź do dziury tyłem i ustaw samochód w czerwonym polu (10).

Zainicjuje to krótką scenę przerywnikową, podczas której brygadzista zostanie zalany cementem. Po niej misja dobiegnie końca.

Spis treści: GTA San Andreas - Poradnik, Solucja

Poprzednio: GTA San Andreas - 555 Uprzejmie donoszę: prokurator, narkotyki

O autorze
Awatar Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Komentarze