Skip to main content
Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

GTA 6 - czy pojawią się Franklin, Michael i Trevor

Powrót znanych postaci.

Franklin, Michael i Trevor z GTA 5 są w opinii wielu graczy jednymi z najlepszych protagonistów, jakich wykreowało do tej pory studio Rockstar. Z tego powodu może rodzić się pytanie, czy zobaczymy ich także w Grand Theft Auto 6.

Jeśli chodzi o powrót trójki protagonistów GTA 5, to w grach Rockstara bardzo rzadko bohaterowie jednej części pojawiają się osobiście w innej - raczej zamiast tego są mniej lub bardziej bezpośrednio wspominani przez pozostałych NPC. Można więc oczekiwać, że nie inaczej będzie tym razem.

Franklin zawitał już do GTA Online, które uznawane jest za odrębną odsłonę serii niż GTA 5, dlatego być może zobaczymy go także tym razem jako zleceniodawcę jakichś misji lub inną istotną postać dla fabuły gry. Wielu graczy z pewnością chętnie zobaczy też powrót nieobliczalnego Trevora, który pasowałby idealnie do wielu „dziwaków” stanu Leonida pokazanych na zwiastunie. Jeśli chcesz się dowiedzieć więcej, poznaj wszystkie informacje o GTA 6 - premiera, miasto, mapa i nowości.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

W tym artykule

Grand Theft Auto 6

PS5, Xbox Series X/S

Powiązane tematy
O autorze
Awatar Maciej Żbik

Maciej Żbik

Content Editor

Maciek interesuje się technologią odkąd zepsuł swój pierwszy komputer. Pasjonuje go elektronika z lat 80. i 90. Miłośnik anime i majsterkowicz.
Komentarze