Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Dwójka graczy szykuje kampanię zachęcającą Valve do prac nad Half-Life 3

Ruszyła zbiórka pieniędzy.

Dwójka graczy postanowiła rozpocząć zbiórkę pieniędzy, by przygotować kampanię reklamową, która ma zwrócić uwagę firmy Valve i skłonić ją do produkcji Half-Life 3.

Na pewno się uda

Hasło akcji to „We Want Half-Life 3” (ang. Chcemy Half-Life 3), a inicjatywę wspiera podobno agencja McKee Wallwork & Company.

Zasięg kampanii ma być tak szeroki, by dowiedział się o niej „każdy pracownik Valve”. W planach są reklamy w sieci czy ciężarówka jeżdżąca w okolicach siedziby firmy z wielkim bannerem.

Jeśli uda się zebrać 45 tysięcy dol., inicjatorzy akcji wynajmą sobowtórów Gabe'a Newella, by ci „przedarli” się do siedziby Valve, ubrani w koszulki z napisem „We Want HL3”.

„Kto wie, może zakradną się na strategiczne spotkanie zarządu i sami wydadzą Half-Life 3” - czytamy w opisie kampanii w serwisie IndieGoGo.

Dotacje na poziomie 150 tysięcy dolarów pozwolą wynająć salę koncertową w Seattle i zaprosić na imprezę wszystkich pracowników Valve, by na miejscu przekonać ich do prac nad kolejną częścią serii.

Zgodnie z zasadami IndieGoGo, do zakończenia kampanii nie jest wymagane zebranie całej kwoty. Ostatnia część Half-Life - Episode Two - ukazała się w 2007 roku, a HL3 zdążyło stać się już swego rodzaju legendą.

Cover image for YouTube videoWe Want Half-Life 3

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

W tym artykule

Half-Life 2

PS3, Xbox 360, Xbox, PC

Half-Life 2: Episode One

Video Game

See 1 more

Half-Life 2: Episode Two

Video Game

Powiązane tematy
O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze