Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Gracze przeczesują Cyberpunk 2077. Trzy RTX 4090 do wygrania

Celem wieżowiec Arasaki.

Jest kolejna zachęta do powrotu do Cyberpunk 2077. CD Projekt wraz z Nvidią rozdaje karty graficzne RTX 4090, lecz informacje trzeba znaleźć wewnątrz gry.

„Netrunner znalazł dziwny kod” - głosi pierwsza wskazówka. Kod należy odszukać i dopisać do adresu cp2077.ly, by otrzymać dalsze polecenia i - miejmy nadzieję - zdobyć jedno z trzech potężnych GPU, ozdobionych dodatkowo obudową w stylu gry.

Gdzie jednak szukać? W oficjalnym komunikacie na stronie tytułu mowa o miejscu, które „policja strzeże tak dobrze, jakby ich życie od tego zależało (i pewnie tak właśnie jest)”. Sformułowanie skłoniło graczy do wniosku, że mowa o wieżowcu korporacji Arasaka.

Więcej szczegółów ujawnia regulamin konkursu, psując nieco cyberpunkowy nastrój. Dowiadujemy się bowiem, że trwa pierwsza faza konkursu, do 2 października. Będą jeszcze dwie: od 3 do 9 października i od 10 do 16 października, zapewne jedna na kartę graficzną. Zgłoszeniem będzie screen wykonany w trybie fotograficznym, a zwycięzców wybierze jury.

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze