Skip to main content

Zamów kolekcjonerski ALMANACH i odbierz darmową grę na GOG

Odkryj gatunek gier przygodowych, które oczarowały świat.

Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Gracze doceniają wsparcie Cyberpunka 2077. Tytuł nominowany do Nagród Steam

W kategorii „Owoc Miłości”.

Gracze wyróżnili Cyberpunk 2077 nominacją do nagrody „Owoc Miłości”. To wyraz sporego uznania dla gry, która po premierze borykała się z licznymi problemami.

Dziś o 19:00 rozpocznie się głosowanie w plebiscycie Nagrody Steam, które potrwa do 3 stycznia. Wcześniej można było nominować gry w 11 kategoriach i w jednej z nich gracze postanowili wyróżnić produkcję CD Projekt Red. „Owoc Miłości” jest tytułem przyznawanym starszym pozycjom, które cieszą się solidnym wsparciem twórców długo po premierze.

Z tej gierki żadna nowość, a członkowie zespołu stojącego za nią już od dawna nie myślą o debiucie swojego dziecka. Ale że rodzice z nich na medal, to wciąż je wspierają, wydając nowe aktualizacje po tych wszystkich latach” - czytamy w opisie kategorii na Steamie.

Cyberpunk 2077 mimo głośnych problemów w okolicach premiery został wyprowadzony na prostą licznymi aktualizacjami. W planach są kolejne, a także spory dodatek fabularny Phantom Liberty. Gracze najwyraźniej docenili starania Polaków, choć do zdobycia nagrody jeszcze daleka droga. Głosować będzie można na stronie Steam Awards.

O tytuł gry roku na Steam walczą Elden Ring, Stray, God of War, CoD Modern Warfare 2 oraz inna polska produkcja - Dying Light 2. Głosy można oddawać też w kategoriach: gra VR roku, razem raźniej, znakomity styl wizualny, najbardziej innowacyjna rozgrywka, najlepsza ścieżka dźwiękowa, gra ze znakomitą fabułą, usiądź i zrelaksuj się, najlepsza gra poza domem oraz najlepsza gra, w której jesteś do bani.

Przypominamy, że Zimowa Wyprzedaż Steam rozpocznie się dziś o 19:00 i potrwa do 5 stycznia. W tym czasie możemy liczyć na liczne zniżki i promocje, wśród których znajdziemy między innymi Fallout 76, Personę 5 Royal czy Sonic Frontiers po okazyjnych cenach.

Read this next